fbpx

19.03.2025 Projekti kavandamine ja taotluse kirjutamine

19.03.2025 Projekti kavandamine ja taotluse kirjutamine

„Käesoleva projekti eesmärgiks on teha jätkusuutlikult tasakaalustatud koostööd kõigi oluliste sihtgruppide kaasamise ja huvigruppide vajaduste analüüsi kaudu, juurutades huvikaitse parimaid praktikaid ning ühiskonna sidususe olulisi elemente.“

Just selliseid lauseid saavad projektitaotluste hindajad lugeda ööl vastu esitamise tähtaega kirjutatud teostest. Mitu korda pidid Sina seda veerima enne tõdemust, et sellel lausel puudub sisu ja et ka teisel lugemisel ei lähe asi paremaks?

Projektitaotlus on kommunikatsioonivahend ja selles kirjeldatu peab andma finantseerijale kindla veendumuse, et projekt on vajalik, teostatav ja jätkusuutlik. Ja just neid tunnuseid loodavad hindajad taotluse tekstist leida. Hästi argumenteeritult ja lugemiskõlblikus keeles.

Kui tahad teada, kuidas projekti kavandada ja kuidas see kõik taotluses selgelt ka ära kirjeldada, oled väga teretulnud koolitusele.

Aeg: 20.03.2024

Maht: 4 akadeemilist tundi

Koht: veebikeskkond Zoom

Sihtgrupp: MTÜ juhatuse liikmed, projektijuhid ja projektimeeskondade liikmed

Koolituse tulemusena:

  • tead, millised on projekti planeerimise etapid ja nende sisu

  • oskad kavandada asjakohase, teostatava ja jätkusuutliku projekti

  • oled senisest kriitilisem ja tähelepanelikum taotluse lugeja

  • tead, kuidas ja millist infot otsivad taotlusest hindajad

Metoodika

Koolitus sisaldab õigusnormide analüüse, näiteid nende rakendamisest ning harjutusi oma organisatsioonile sobivate lähenemisviiside valikuks. Enne koolituse algust tasuks välja otsida mõni oma ühingu poolt esitatud projektitaotlus, et selle sisu koolituse ajal pisut analüüsida.

Koolitus toimub Zoom webinari keskkonnas ning osalejatel on võimalus esitada koolitajale kirjalikke küsimusi ja kommentaare. Koolitus salvestatakse ning on registreeritud osalejale järelvaadatav 72 h.

Ajakava ja teemad

Kellaaeg
9:45 koguneme Zoomi koolitusruumis
10:00 – 11:30
  • hea projekti tunnused
  • projekti planeerimise planeerimine
  • eesmärgikeskne strateegiline planeerimine
11:30 – 11:45 Paus
11:45 – 13:15
  • projektitaotluse struktuur ja sisemised seosed
  • taotluse hindamine
  • praktiline hindamisharjutus

Koolitaja

Kaidi Holm on Juhatuse Kompetentsikeskuse juhataja, juhtiv koolitaja ja nõustaja. Kaidil on nii pedagoogiline (Jyväskylän Opettajakorkeakoulu) kui ka õigusalane (Tartu Ülikool) kõrgharidus ja põhjalikud kvaliteedi-juhtimise alased teadmised (Tallinna Tehnikaülikool) ning üle 20-aastane kogemus juhatuse liikmete jõustamisel.

Koolituse hind

Koolituse hind on 69 € ja koha koolitusgrupis tagab tasutud arve.

Õppijad räägivad

Kirjeldus…

Kirjeldus…

Kirjeldus…

Kohtade arv: 20 (20 vaba kohta)
Lisa kalendrisse

Title

Go to Top